2015. szeptember 27., vasárnap

A meccset megnyerte a Messit elveszítő Barcelona

A vizsgálatok után eldőlni látszik, hogy mennyit kell kihagynia az argentin játékosnak.

Az FC Barcelona labdarúgócsapata a Las Palmas ellen próbálta meg kijavítani a Celta Vigo elleni fiaskót. Nagyon rosszul indult a mérkőzés a katalánok számára, Lionel Messit ugyanis már a kilencedik percben le kellett cserélni.

A játékost azonnal a kórházba szállították egy kivizsgálásra, amely után haza is mehetett, de a Radio Catalunya értesülései szerint 6-8 hétre kénytelen lesz nélkülözni őt Luis Enrique.

Luis Suárez fejesével szerezték meg a vezetést a hazaiak a 25. percben, majd az uruguayi a második játékrész elején is betalált. A Barcának meg az is belefért, hogy a kopasz Neymar kihagyjon egy tizenegyest.